Известний український продюсер, репер, тренер проекту "Голос країни" Потап написав свою першу книгу "Пан Їжак".


Це добра дитяча книжка, Потап написав її українською мовою. Про це він розповів на своїй сторінці в соцмережі Instagram.
"Моя перша книга і відразу ж українською, і для дітей! Знайомтесь "Пан Їжак", - поділився продюсер.


Репер відверто висловитися, що випустить книгу спільно з видавництвом "Ранок" і WWF, вийде також і версія російською мовою. Придбати дитячий розповідь можна буде вже 1 травня – це перша передпродаж.
Він додав, що презентація книги відбудеться влітку на Книжковому Арсеналі. А ще объянил, звідки взялася ідея такого милого героя.

"Колись давно разом з моїм другом Олександром Стегановым ми придумали віртуального героя. Шукали ми його серед різних фольклорних персонажів: представляли вовка, білку або кабанчика. І раптом згадали про... їжака. Їжаки живуть у нашій місцевості, вони милі і люблять, а своїм носиком роблять забавний звук "фунь-фунь-фунь". Так з'явився наш герой їжак Фунь-Фунь", - написано в книжці.

Раніше "Знай.иа" повідомляв, що настоящие "вокальні нокаути" під час останнього випуску "Голосу країни" показали учасники пісенного шоу. Визначилися з лідерами тренери Сергій Бабкін і Потап. Згідно з правилами конкурсу, на сцені встановлять чотири крісла для тих співаків, які далі пройдуть в прямі ефіри, але конкурсанти поки не знають, в якій послідовності будуть виходити. Причому зірковий наставник залишає за собою право як відправити підопічного додому, так і надати йому бажану перемогу. Найяскравіше в цей раз у "нокаути" виступила команда Потапа.