Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно артистка виклала домашнє селфі без макіяжу і заінтригувала прихильників цитатою Любові Успенської.

"Еще люблю..а надо ли @uspenskayalubov_official",- сумно підписала знімок Лобода. Фанати ж розділилися на два табори: "Шокуюча", "не можна жити без любові", "Цікаво кого любить?", "Свєтка яка ж ти все таки класна!!!", "навіть без макіяжу-клас", "Ви без макіяжу набагато красивіше.....і молодше...", "Думаю ,чоловік який селить сумнів–любові не гідний!", - писали одні. Інші ж обурювалися: "Не красива без макіяжу", "Опудало", "ні, вона краще з мейком", "Якщо чесно без макіяжу ти потвора!", "можу помилятися, але мені вона здається фальшивою", "Скоріше ні ніж так....для нього це був курортний роман так сказати.".
 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що нещодавно у Світлани Лободи вийшов літній хіт "SUPERSTAR" і вона давно інтригує фанатів появою кліпу. Так, знаменитість показала новий яскравий тизер, який викликав у шанувальників безліч питань. Наприклад, що означає поцілунок з дівчиною.