Український співак Олег Винник заявив, що отримує багато пропозицій з приводу гастролей у Росії, але відмовляється від них.

Про це повідомляє Politeka.

"Запрошують, і дуже активно. Пропонують тури з великими залами. Нічого не змінилося, від концертів в Росії я відмовляюся. Знаю, що мене там будуть слухати тисячі людей. Але не можу дозволити собі поїхати, це дуже легкий і егоїстичний шлях. Я співаю про щастя і зраду, люди вірять моїм словам", - сказав Винник.

Нагадаємо, нещодавно Винник заявив, що заспівав би для президента Росії Володимира Путіна, якщо це допоможе зупинити війну.

"Якщо це допоможе запобігти війні, тоді б я погодився... Якщо ось так от було б. Я готовий "бути зрадником Батьківщини" для того, щоб був мир в країні. А інші речі ... Я можу собі заробити грошей своїми руками і своїм голосом", - сказав співак.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

Винник також розповів, чому він не їздить на гастролі до Росії, як це роблять деякі його колеги.

"Закону, який забороняє це робити, немає. Але ми живемо у непростий час, коли кожна людина показує своє обличчя. Настане час, коли за всі ці ходіння ми будемо відповідати", - зазначив артист.

Дивіться кліп Винника на пісню "Як жити без тебе"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Винник зробив учасниці "X-фактора" Олені Зуєвій незвичайний подарунок – купив їй коштовності.