Представники Джамали прокоментували скандальну витівку українського пранкера Віталія Седюка на "Євробаченні-2017" та стали на захист хлопця.

За словами піар-директора співачки Дениса Козловського, Джамала під час свого виступу навіть не зрозуміла, що сталося, адже перебувала у цей момент в "особливому внутрішньому стані".

А покарання, про яке говорили раніше, таке як в’язниця, на думку Козловського, це занадто жорстко. Він вважаэ, що оголення частин тіла не повинно передбачати якихось екстремальних покарань. Для Седюка достатньо і мінімального покарання.

"Не потрібно розглядати ніякі екстремальні покарання. Тюремне ув'язнення, про який там початкового говорилося, це - занадто жорстке покарання, людина за оголення своїх частин, напевно, не повинна сідати в тюрму", - висловив думку піар-директор.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Седюк на суді пояснив свій вчинок з голим задом на сцені "Євробачення" та назвав його актом творчості та епатажу.

Популярні новини зараз
За поповнення власної картки заплатите "зверху": на кого накине око податкова Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року
Показати ще