Популярна українська співачка і акторка Даша Астаф'єва розповіла подробиці про свої стосунки з коханим Артемом Кімом, який тривалий час перебував під домашнім арештом у зв'язку із звинуваченнями у великій крадіжці.

Даша зазначила, що зараз пара переживає непрості часи, а в їх житті постійно відбуваються абсурдні речі. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню "КП України.

"Ще 26 січня з Артема зняли домашній арешт. Але як і раніше відбуваються абсурдні речі. У нього немає паспорта, він не може ні працювати, ні виїжджати з країни. Цього, мені здається, немає ні кінця, ні краю", - поділилася Астаф'єва.

При цьому вона додала, що в той час, коли йшло судовий розгляд, їй було дуже непросто. До затримання її коханий Артем дуже багато працював, часто був у поїздках або відрядженнях. Після того, як його звинуватили в розкраданні багатьох мільйонів гривень, хлопця на півроку його закрили будинку без можливості вийти.

"У нас постійно у дворі були люди, які стежили, записували, ходили під вікнами. Це жахливо! Мені часом буває навіть страшно щось робити і куди їхати", - поскаржилася Даша.

Популярні новини зараз
День Прокла 3 грудня: витирайтеся виворотом білизни, нікуди не їдьте і моліться, традиції та заборони суботи Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

"Я б ніколи не подумала, що буду йти в суд, що мене будуть виганяти із судового залу, що я буду плакати перед журналістами. Артем завів у мені якийсь механізм правди", - розповіла Даша, додавши, що про весілля поки що не йдеться, але вона вже називає його своїм чоловіком.

"Про весілля поки і мови бути не може, це не так важливо зараз, як було в якийсь момент. У нас чудові стосунки. Ми познайомили батьків. У нас чудові стосунки з родиною Артема, мої батьки без розуму від Артема. Важливо, що ми разом. Ми ж живемо в одній квартирі, у нас є спільний "дитина" - улюблена собака Чича", - поділилася Астаф'єва.

Знай.uа раніше писав, що популярна українська співачка, колишня учасниця групи Nikita Даша Астаф'єва розповіла скандальні подробиці розставання з колективом.

Даша в даний момент дуже усердно будує сольну кар'єру, а вона покинула групу у вересні 2017 року, пробувши в складі Nikita майже 10 років.