Відомий тернопільський священик протоієрей Євген Заплетнюк розкритикував виступ одного з відомих українських співаків. І хоча представник духовенства не назвав ім'я, тернополяни зрозуміли, що мова йшла про Олега Винника.

Євген Заплетнюк зазначив, що в той день у Винника померла мати. Але він, замість того, щоб попрощатися з нею, побути наодинці з рідною людиною, співав на концерті, бо гроші для нього виявилися важливішими.

"Якщо ми не навчимо дітей, що є речі, які за гроші не продаються і не купуються, нам ціна – нуль. Ми не зможемо жити щасливо", - підсумував протоієрей.

"Ну що тут можна сказати? Моральний урод...Співати, танцювати в день смерті матері?", — сказано в коментарях.

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Показати ще

Люди вважають, що цинічна поведінка Винника ще відгукнеться артисту в майбутньому: "Бог йому суддя! Але більше вражає не Винник цинічний хапуга, а стадіон баранів, які поперлися на той концерт. Років через 20 будуть шукати винних у самоті і ганебній старості суперзірки Винника. Тому що життя і вчинки завжди повертаються бумерангом!".

"Хвора людина без моральних цінностей, яка не боїться Бога!", — накинулися коментатори на співака.

Деякі люди ставлять під сумнів право священика на публічну оцінку чужих вчинків: "Бог розсудить. А священик хто такий щоб судити, так ще й у газету) Особисто для мене закон це Бог, але а ж ніяк думкк священиків, вони звичайні люди і думають по різному".

Але дехто підтримує священика і розрізняє поняття "судити" і "викривати": "Шановні , Ви плутаєте поняття "судити" і "викривати", як раз робота священиків і полягає в тому, щоб викривати. І зверніть увагу, священик не називав конкретно ім'я співака".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", так співпало, что в день, коли був призначений концерт Винника в Тернополі, в місті оголосили траур – привезли загиблого на фронті бійця, захисника України. Перед людьми, як зазначив протоієрей, постало питання: віддати данину поваги воїну, або піти на виступ, за квитки на який вони вже заплатили.