Шанувальники популярного фільму в шоці.

Disney оголосила про заморозку розробки "Вартових Галактики 3", а працівників знімального майданчика розпустили.

У зв'язку з цим зйомки фільму не почнуться вчасно.

Як багато хто знає, звільнення постановника третє "Вартових Галактики" Джеймса Ганна призвело до серйозних змін у виробництві фільму.

The Hollywood Reporter повідомляє, що недавно Disney заморозила картину, тимчасово звільнивши від обов'язків всіх причетних до стрічки, включаючи основний акторський склад.

Крім того, Disney і Marvel мають намір знайти нового режисера для стрічки, проте пошуки ускладнює завзята підтримка Ганна з боку акторів франшизи. Особливо активно свого друга захищає Дейв Батіста, який загрожує звільнитися, якщо у фільмі хоча б не буде використаний готовий сценарій звільненого постановника.

Поки що невідомо, хто ж займе пост режисера третє "Вартових", однак нещодавно постановник третього "Тора" Тайк Вайтіті зустрічався з представниками Marvel Studios.

Варто згадати, що зйомки "Вартових Галактики 3" повинні були стартувати на початку 2019 року, а вихід в прокат був запланований на 2020 рік. Тепер же стрічка, швидше за все, сильно затримається.

А вже восени 2018 весь основний акторський склад "Вартових" відправиться на додаткові зйомки нових "Месників".

Нагадаємо, у Twitter голлівудського режисера Джеймса Ганна виявили образливі висловлювання десятирічної давності.

Як повідомляв Знай.ua, Україна стрімко йде вперед і добивається успіхів. В черговий раз ми довели, що наша країна сповнена талантами. Так, видання The Guardian назвала кращі фільми, які вийшли з початку 2018 року.

Також Знай.ua писав про те, що літо підготувало для нас дійсно багато цікавих прем'єр, деякі вже пройшли, деякі ще належить почекати. Але ці фільми варто подивитися в будь-якому випадку. Передає Clutch.