Депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга від "Єдиної Росії" Андрій Анохін попросив Генпрокуратуру РФ перевірити реп-батл Гнойного та Оксімірона.

Член путінської партії побачив у протистоянні реперів екстремізм, розпалювання міжнаціональної ворожнечі і образу почуттів віруючих. Анохін виступає за введення правил участі та проведення батлів.

Депутат також виступив за проведення подібного роду дискусій між членами парламенту та навіть встиг викликати на дуель опозиціонера з Пітера Максима Резника. Анохін пропонує супернику обговорити скандали навколо фільму "Матильда" та передачі Ісаакієвського собору РПЦ.

Репер Оксімірон відреагував на сторінці у Twitter на ініціативу депутата. Він назвав розвиток подій логічним, але зазначив, що наслідки будуть негативними для усіх, якщо прокурори знайдуть екстремізм.

Популярні новини зараз
Лікарі розкрили шокуючу правду: 8 годин сну – міф, який може нашкодити Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Держдумі РФ пропонували заборонити ЗМІ висвітлювати реп-батли після протистояння Гнойного та Оксімірона.