Голлівудський актор Бен Аффлек, відомий по ролі "Бетмена", прокоментував звинувачення в домаганнях.

Відповідну заяву він зробив в ефірі програми The Late Show.

"Я вчинив недоречно по відношенню до міс Бертон. Приношу свої найглибші вибачення", – сказав актор.

Аффлек зазначив, що жінка звинуватила його в тому, що він доторкнувся до грудей під час обіймів. Однак, за словами актора, він такого не пам'ятає.


Бен Аффлек: Я не супергерой


"Не думаю, що жінки брешуть або вигадують це. Ми, чоловіки, повинні бути обережними у своїх діях. Ми не повинні йти від проблем, ми повинні їх вирішувати. Я вважаю, що жінки повинні відчувати підтримку з нашого боку", – заявив актор.

Він зазначив, що проблема насильства дійсно є не тільки в Голлівуді. Аффлек вважає прекрасним, якщо подібні приклади надихають когось, хто випробував відповідні дії по відношенню до себе розповісти про те, що трапилося.

"Разом з Харві Вайнштейном ми зробили такі фільми, як "Розумниця Уілл Хантінг", "Закоханий Шекспір", які я дуже люблю. Мені важко уявити, що в той час, як ми з ним працювали над цими картинами, інші страждали і зазнавали насильства з його боку. Все, що я зараз можу зробити, - це пожертвувати гроші від фільмів, над якими ми працювали разом, в різні організації по боротьбі з насильством. Мені здається, це допоможе мені зітхнути з полегшенням", – заявив він у відповідь на гучний скандал він.

Як повідомляв портал "Знай.uа", про домаганнях з боку Аффлека розповіла Хіларі Бертон. За її словами, в 2003 році чоловік "лапав" її на зйомках шоу.