Популярне нині в Росії шоу "Заміж за Бузову" являє собою своєрідну альтернативу знаменитому "Холостяк", проте учасники будуть боротися не за прихильність та любов багатого красеня, а за серце епатажної телезірки та співачки Ольги Бузової. Шоу наробило багато галасу ще під час кастингу, на який прийшла величезна кількість чоловіків. А кожен ефір розкриває все нові подробиці про Бузову.

Багато росіян і жителі інших країн постійно висловлюють невдоволення творчістю, зовнішнім виглядом і поведінкою Ольги Бузової, вважаючи її дурною і надмірно пафосною, проте число претендентів на роль женихів зірки все одно виявилося неймовірним.

Як виявилося, хейтери не дуже помилялися в оцінці поведінки виконавиці, яка продемонструвала свої не найкращі якості під час зустрічі з одним із претендентів на її "руку і серце", 33-річним бізнесменом з Чити Валентином Коробковим. На самому початку знайомства Бузова повела себе зарозуміло по відношенню до "провінціала", ймовірно, вважаючи його негідним такої "столичної штучки" як вона.

Бузова явно намагалася розіграти з себе чесну дівчину з "незаплямованою" репутацією, надівши білу сукню, проте їй навряд чи вдасться когось обдурити. Шанувальники досі пам'ятають скандал, викликаний її секс-листуванням з Дмитром Нагієвим, що спливлао в мережі в період розлучення з Тарасовим, а також її відвертими знімками на яхті з Тимуром Батрутдіновим. Саме тому її відмову хлопцеві з Чити виглядала досить агресивною.

Цікаво, що адміністратори шоу "Заміж за Бузову"відбирали представників сильної статі, які належать до різних типажів, єдине, що їх об'єднувало - симпатична і фотогенічна зовнішність.

Нагадаємо, шанувальники запідозрили, що Бузова перебуває у "рабстві" і не у аби кого, а у власного продюсера Арама Арчера, який буквально слідує за співачкою по п’ятах.

Як повідомляв раніше "Знай.ua",  Ольга Бузова показала новий знімок, а фанати помітили, що груди артистки збільшилися.

Також "Знай.ua" писав, що скандальна російська телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Цього разу 32-річній зірці вдалося ще більше здивувати шанувальників і довести, що вона не боїться експериментів зі своєю зовнішністю.