Фанати Ольги Бузової виявили на свіжому фото в її Instagram непізнаний об'єкт.

Знімок зроблений в одній з провінцій Таїланду, в Пхукеті, де співачка відсвяткувала день народження з подругами. «Зробила сюрпризик нам всім в SPA, після якого ми всі відчули себе Клеопатрами, а ввечері наш чекав шикарний барбекю на віллі на заході. Я люблю своє життя», - підписала Бузова.

Кілька користувачів, вдивившись в фото на тлі моря, звернули увагу на дивний об'єкт. «А хто-небудь помітив на задньому плані дивний літаючий об'єкт?» — зазначив один з них. «Справа під деревом НЛО чи в мене глюки?» — засумнівався інший.

Користувачі прийшли до висновку, що на задньому плані — літаюча тарілка. У свою чергу, Бузова припущення передплатників ніяк не коментувала.

Я самый счастливый человек 😇 я получаю удовольствие от жизни по максимуму , и от всего что происходит в моей жизни 🙏🏻 и делюсь своим счастьем с вами и с теми людьми, кто меня окружает! ❤️ Сегодняшний день я полностью посвятила своим девочкам 👸🏻 Готовимся к завтрашнему празднику 👸🏻🤤🤤🤤Сделала сюрпризик нам всем в спа, после которого мы все почувствовали себя Клеопатрами, а вечером наш ждал шикарный барбекю на вилле на закате 🌅 Я люблю свою жизнь❤️

A post shared by Ольга Бузова (@buzova86) on

У вересні 2017 року користувачі в черговий раз знайшли «доказ», що голова Facebook Марк Цукерберг — рептилоид. Прихильникам цієї теорії здалося, що манера мільярдера пережовувати їжу не схожа на людську.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", хтивий Вайнштейн розповів, ніж заплатив за задоволення