Відома російська телеведуча Дана Борисова розповіла про перебування в тайській клініці, де вона лікувалася від наркотичної та алкогольної залежності.

"Центр на острові Самуї обіцяв європейський сервіс, професійних фахівців і повне позбавлення від наркозалежності", - сказала ведуча в ефірі російського телебачення. Але за її словами, щоб вона не втекла, її замкнули, до батареї приковували, замки на вікна повісили.

Тільки за хорошу поведінку давали телефон, іноді навіть відпускали на прогулянку в місто. Звідти Дана Борисова вела свій відеощоденник.

"Провали в пам'яті. Я не пам'ятала взагалі нічого. Я не пам'ятала цілу добу якогось свого часу, де я була, що зі мною відбувалося. Зробити перший крок - це просто визнати свою безпорадність перед залежністю. Я його зробила 9 травня. Я цей день дуже добре пам'ятаю", - сказав Борисова.

За її словами, вона проходила реабілітацію, а не лікувалася.

Популярні новини зараз
Ольга Сумська зізналася, як вона щаслива повернутися до своєї турецької "рутини": "Перший день, улюблена робота" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми
Показати ще

За словами доктора медичних наук Сергія Нестерова, позбавлення від алкоголізму і наркоманії складається з трьох пунктів. Перший - це медикаментозне лікування, професійною мовою - "детоксикація". Пацієнту ставлять крапельниці і дають таблетки, які допомагають фізично позбутися залежності. Другий етап - психологічне лікування, та сама реабілітація, про яку говорить Борисова. Пацієнту дають установки на відмову від алкоголю і наркотиків. Використовують будь-які методи, часом не самі гуманні. І, нарешті, останній етап - ресоціалізація, поступове повернення людини в нормальне суспільство.

У тайській клініці повністю пропустили медикаментозний етап. Але це за словами доктора, могло призвести до трагічних наслідків.

Дана Борисова перервала мовчання

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російську телеведучу без макіяжу вкрай важко дізнатися - важкий стан не дозволяє приділяти багато часу лиску і красі. У мережі з'явилися фото екстрено госпіталізованої медиками Дани Борисової.