Алла Пугачова довела, що жінка у будь-якому віці може підкорювати серця чоловіків. Примадонні приписували не один десяток романів. Напевне, точну кількість "кохань" Пугачової знає лише вона. А ми вирішили сьогодні приділили увагу колишнім чоловікам співачки.

Перший чоловік - Миколас Орбакас (в шлюбі з 1969 по 1973 рік)Зі своїм першим чоловіком Алла познайомилася в Державному училищі циркового та естрадного мистецтва, куди її взяли солісткою. Молода 20-річна дівчина з красивим голосом і жвавим характером зачарувала всіх присутніх чоловіків, в тому числі і скромного 18-річного Миколаса.

Однак, молодий хлопець був так сором'язлива, що Пугачова змушена була взяти ініціативу в свої руки і зробити йому пропозицію! Молодята тулились в тісній комуналці поруч з батьками Пугачової, які допомагали молодій сім'ї на перших порах. Через два роки після весілля у подружжя народилася дочка Христина. Однак, за визнанням самих артистів, шлюб не витримав стрімкого зростання їхніх кар'єр, і вони розлучилися.Другий чоловік - Олександр Стефанович (в шлюбі з 1976 по 1980 рік)


Павло Слободкін, керівник ансамблю «Веселі хлопці», став наступним чоловіком співачки після розлучення. Однак до одруження справа не дішла. Дві настільки харизматичні людини просто не змогли ужитися один з одним. Тому через 2 роки стосунків пара розлучилася, і незабаром співачка вийшла заміж за кінорежисера Олександра Стафановіча.


Саме Стефанович був творцем образу Пугачової. Він зробив з неї зірку – таку, якою ми знаємо її сьогодні. Стефанович навчив Пугачову, що пісня повинна бути сповіддю, а виступ на сцені - міні-виставою. Він допоміг співачці створити унікальний сценічний образ самотньої жінки і відмовитися від західних стандартів. Стефанович режисирував для неї кліпи, просував її в кінематографі, намагався вивести кар'єру Алли на новий щабель.
Подружжя розлучилося після того, як Пугачова викрила чоловіка у зраді. Він вважав, що хороший шлюб будується на видимості щасливого життя, а «походи наліво» для чоловіка - це абсолютно природно.

Третій чоловік - Євген Болдін (в шлюбі з 1985 по 1993 рік)Знайомство з Євгеном Болдіним відбулося в ті часи, коли обидва вони ще були сімейними людьми. Болдін працював концертним директором співачки і був дуже непримітний на тлі ефектною Пугачової.

У 1987 році між Аллою Борисівною і її колегою, музикантом Володимиром Кузьміним, виник роман, про який незабаром дізналася громадськість. Кузьмін став унікальний тим, що сам розірвав відносини з Пугачової, а не навпаки. Важливу роль в цьому зіграли її владний характер і, звичайно ж, заміжжя співачки. За визнанням Алли, між ними з Кузьміним спалахнула кохання, але її чоловік, Євген, наполегливо боровся за шлюб. Одна, у підсумку вони розлучилися друзями.

Популярні новини зараз

Курсантам академії СБУ вигадали спеціальну дієту: годують кашею із свіжими хробаками

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Четвертий чоловік - Філіп Кіркоров (в шлюбі з 1994 по 2005)Кіркоров довго і красиво залицявся до Примадонни. Вона спершу не відповідала взаємністю, але пізніше здалась. Вони не лише розписались але й вінчалися в церкві.Молодий співак Кіркоров став справжньою зіркою завдяки Аллі Борисівні, як колись вона стала знаменитою завдяки Стефановичу. За словами друзів пари, Філіп був надто романтичний і цим стомлював співачку. Вони так і не зуміли знайти спільну мову, незважаючи на те, що обоє творчі особистості.

П'ятий чоловік - Максим Галкін (в шлюбі з 2011 року по теперішній час)


Роман Максима та Алли приклад того, як творчі стосунки здатні перерости в романтичні. До слова, їх познайомив Філіп Кіркоров на одному з фестивалів. Аллі Максим відразу сподобався своєю невимушеністю і почуттям гумору. Коли їхні стосунки перестали бути таємницею, вони вирішили одружитися.

Різниця у віці в 27 років завжди породжувала особливий інтерес громадськості до цієї пари. У 2013 році у подружжя народилося двоє дітей, завдяки тому, що Пугачова колись вдалася до кріоконсервації яйцеклітин. Зараз подружжя виховує дітей в своєму замку і, незважаючи на скептичне ставлення людей до їхніх стосунків, вони щасливі в шлюбі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російська співачка Алла Пугачова здивувала своїм сміливим вбранням.