У Лас-Вегасі вручили премії Billboard Music Awards. І найголовнішу статуетку забрала ветеран американської сцени - Шер.

Популярна співачка Гвен Стефані вручила виконавиці спеціальну нагороду Icon Award - за видатні заслуги у музичній індустрії.

Її лауреатами також є такі легенди сцени як Стіві Вандер, Прінс і Селін Діон.

Варто відзначити, що Шер не виступала на сцені Billboard Music Awards вже 15 років. Однак, дивлячись на неї, здається, що час зупинився.

71-річна співачка заткне за пояс будь-яку молоду зірку. Шер навіть у поважному віці не зрадила фірмовому сценічному образу - прозорому боді з блискучих кристалів Swarovski та білій перуці.

Старенька Шер виконала два своїх популярних хіта - Believe і If I Could Turn Back Time.

Для другої пісні співачка змінила костюм на чорний напівпрозорий комбінезон і шкіряну куртку, в яких виступала ще у 1989 році. І вони досі їй впору.

"Я хотіла займатися цим відтоді, як мені було 5 років, і я займаюся цим уже 53 роки. Вчора мені виповнилося 71. І я можу 5 хвилин тримати планку (вправа - ред.). Я хочу подякувати своїй мамі. Тому що колись вона сказала мені: ти не будеш найрозумнішою, найкрасивішою, найталановитішою, але ти будеш особливою", - сказала Шер, отримуючи нагороду.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", канадський репер побив рекорд Адель на Billboard Music Awards 2017.