В новому випуску шоу "Хто зверху?" ведучі зайшли так далеко в своїх експериментах, що публіка просто спантеличена – ще б пак, не щодня бачиш Сергія Притулу та Лесю Нікітюк у гамівних сорочках.

Разом із ними спробувати вибратися з ролі пацієнта психілкарні спробували Марія Яремчук, Настя Кумейко, Вікторія маремухи, а також Володимир Дантес, Амадор Лопес і Микита Добринін. Це була умова змагання: виплутатися з незручного одягу швидше, можна було скористатися …зубами.

Якщо на цьому випробуванні гравці одягали сорочки, хоч і гамівні, то на конкурсі зі скляною дошкою їх знімали, на такий провокаційний, але дієвий хід зважився Микита Добринін, щоб прилипнути до реквізиту і не скотитися вниз.

Учасники повинні були якомога довше утриматися на склі, котре рухалося, й при цьому відповідати правильно на запитання.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Нікітюк форми Добриніна навіть змусили червоніти: забула про конкурси і перейшла на жарти, аби якось приховати свою симпатію.

У команді Притули справи йшли краще, якби не Марія Яремчук, котра практично залицялася на майданчику до накачаного Добриніна – очільнику "Вар'ятів" довелося поступитися місцем лідера у званні першого красунчика шоу, яке він іноді сам собі приписує в ефірах.

Дивіться: Притула і Нікітюк у гамівних сорочках

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула незабаром зіграє в кіно для дорослих. Працювали над фільмом "Секс і нічого особистого" Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Володимир Ковцун і Віталій Тильний, а режисером картини виступила Ольга Ряшина. Прем'єра планується до наступного Дня святого Валентина як сюрприз всім закоханим. Для Притули це стане акторським дебютом у кіно.