Притула-молодший розкрив надприродні здібності батька

поділитись
Сюрприз вдався на славу

Вони намагаються підлаштовуватися під графік зіркового тата, а той в свою чергу віддає їм весь свій вільний час: возить на закордонні курорти, відвідує прем'єри мультфільмів, які сам і озвучує.

Родина українського гумориста Сергія Притули вже давно стала прикладом теплих стосунків. Особливо тішить старший син Дмитро. Нещодавно він вирішив влаштувати приємний сюрприз найближчій людині, і судячи з усього – не прогадав із вибором:

"Спочатку він приволік з Кураж-базару ото що в товстій рамці (справа на фото). І я зрозумів, що у мене росте добрий і люблячий син.
Після народження Соломійки в його кімнаті на стіні з'явилась ще одна рамочка з текстом. І я зрозумів, що в хаті росте троль!
Гарних вам сімейних вихідних, панове!", - написав на своїй сторінці у Facebook шоумен.

На фото Притула-молодший тримає сувенір у вигляді розвороту книги. На першій сторінці красномовний напис:

"Іноді бути старшим братом навіть краще, ніж бути супергероєм".

На другій – подяка татові у традиційній дитячій манері, простодушно, але щиро сказано:

"Я вірю в супергероя. Його ім'я тато".

Цікаво, що Притула неодноразово висловлював надію: син може піти по його стопах, навіть запросив його зіграти епізодичну роль у своєму шоу "Вар'яти". До сцени він поставився без страху, репетиції бачив, тому все пройшло за планом.

Але за деякий час Дмитро зізнався, що не мріє виступати в якості комедійного актора, чи пов'язувати своє майбутнє з цим жанром. У планах – стати програмістом, або обрати схожу професію технічного напрямку. Чим обумовлене рішення, не пояснив. Але батько перечити не став: вибір сина – тільки його вибір.

Дивіться: Сергій Притула на прем'єрі мультфільму "Викрадена принцеса. Руслан і Людмила"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тернопільщина нещодавно вирішила підтримати одного із найвідоміших своїх вихідців – на сайті Єдиної системи петицій України зареєстрували пропозицію надати українському гумористу Сергію Притулі звання "Почесний громадянин Збаража". На думку автора петиції, Притула, як ніхто інший, заслуговує на подібну винагороду – хоча б тому, що він безкорисливо підтримує рідне місто, не говорячи вже про вклад у справи ЗСУ та добровольців фронту.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Притула, син Притули, родина
Бузова зрізала свої довгі каштанові локони
0
0
02:01 21.08.2018
Ці зірки буквально потрапили в боргову яму
0
0
21:05 20.08.2018
Маша Єфросиніна активно веде рубрику "Моя пятерочка", в якій дає багато корисних порад
0
0
20:30 20.08.2018
Не завжди артисти такі ж у житті, як і по телебаченню
0
0
20:02 20.08.2018