Коли шоумен Сергій Притула вперше запросив свого сина до себе на роботу, то навіть не думав, чим це обернеться. Залишивши Дмитра із колегами, зірковий батько спокійно пішов у справах.

А повернувшись застав досить кумедну картину: хлопчина уявив себе непоганим спікером, почав розважати жартами наповнений людьми офіс і загалом все пройшло на рівні аматорської програми.

Тому коли гуморист готувався до зйомок ролику для нового випуску "Вар'ятів" навіть не було сумнівів, кому можна віддати одну із ролей. Запросивши Притулу-молодшого на знімальний майданчик, старший нітрохи не пошкодував, навпаки, тішився, як вправно у нього все вийшло:

Популярні новини зараз

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

З 8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"Насправді цей ролик знімався не для того, щоб було з чого розпочати 7-ий випуск "Вар'яти-шоу", а виключно для того, щоб ще раз переконатись, що мій Дмитрик - це "вилятий" татуньо!", - прокоментував він на своїй сторінці у Facebook.

Схожість нинішньої та майбутньої зірок екранів оцінили всі. Судячи з коментарів, Притула не дарма вдався до такого експерименту і ймовірно зовсім скоро син ще віддячить батькові успішною кар'єрою.

Дивіться: син Притули знявся у ролику для "Вар'ятів"

Дмитроцик

Насправді цей ролик знімався не для того, щоб було з чого розпочати 7-ий випуск "Вар'яти-шоу" сьогодні о 19.00 на Новому, а виключно для того, щоб ще раз переконатись, що мій Дмитрик - це "вилятий" татуньо! А поки ви будете дивитись нас на Новому, ми дамо 2 смачних концерти у рідному Тернополі о 17.30 і о 20.00. До зустрічі:))))!

Posted by Сергій Притула - офіційна сторінка on Wednesday, 13 December 2017
Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула розповів приховану правду про новорічні корпоративи.