Сьогодні за доброю традицією у день Святого Миколая діти отримують від батьків омріяні подарунки.

Не оминув цей звичай і зіркову родину Сергія Притули. Заради того, аби потішити старшого сина, він навіть зважився на те, чого уникають більшість чоловіків – зателефонував колишній. Не просто так потурбував екс-дружину Юлію ведучий: хотів дізнатися, який сюрприз готує Дмитрику вона, аби подарунки не співпали.

Далі залишилося найвідповідальніше – що ж обрати? Спінер здався банальним, все інше у Притули-молодшого нібито є. Зупинилися на бейбленді (нова дитяча іграшка, за зразком дзиги– ред.). Та знайти її виявилося не так вже й просто, як здавалося:

"Про все домовились і Юля, знаючи мій графік, каже, мовляв, не парся, я того бейблейда сама куплю і тобі завтра віддам. Ну, ок. Через годину телефонує: "в "Україні" немає". Ще через 2 "в "Лавіні" теж".

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

У Москві знайшли бездиханне тіло юної української письменниці Аделіни Шелдон: голодувала рік

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Врешті гуморист все ж дістався потрібного магазину, продавчиня практично втаємничено,майже з-під поли витягла кілька потрібних товарів, які нібито залишала на крайній випадок:

"Коротше, в "савєцкому союзі" так чоботи з-під поли не продавали, як мені вчора ті цяцьки. Пані в магазині, під каптьоркою, привідкрила пакет в якому було 5-6 упаковок тих іграшок і я вибирав їх так, наче 30 років тому вініли у фарцовщиків. І дуже потішила фраза:" я знала, що для "своїх" треба відкласти"!".

Але ж у Притули все-таки двоє дітей, Миколайчик повинен принести щось і маленькій Софійці – дівчинці всього 4,5 місяців, тому тут потрібно буде ламати голову більше, ніж з подарунком для сина.

"Коротше, з одною дитиною розібрався. Чим догодити другій у 4,5 місяці - ламаю голову ще більше ніж над тим, що ж буде під подушкою у дружини. Маю надію, що і вам і вашим діткам Миколай принесе не різочку! І цікаво, який тренд буде через 2-3 місяці?", - додав він.

Дивіться: Притула запалив на талант-шоу

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав себе у ролі суворого роботодавця.