Відомий український гуморист Сергій Притула вирішив відповісти "доброзичливцям", які звинувачують його у майже трирічному піарі на армії.

Свою відповідь "щирим" фоловерам Притула висказав у Facebook.

"Тим доброзичливцям, які люблять писати в коментах, що Притула 3 роки на Армії піариться, з радістю повідомляю, що зараз буду піаритись ще й на дітях", – зазначив він.

Притула пояснив, що "частину тих коштів, які "Вар'яти" заробляють на своїх концертах, вони спрямовують у трьох напрямках: безпосередня допомога хлопцям в АТО (ті кошти йдуть у загальну волонтерську скрабничку), утримання реабілітаційного центру "Крок назустріч" у м. Тернопіль (це те, що виключно за наш кошт) і, коли є така можливість, - діти".

"Ті, хто був на нашому Дні Народженні у Тернополі, в Березілі, пам'ятають, що ми обіцяли спрямувати 70 000 гривень на відпочинок та оздоровлення дітей, батьки яких є ветеранами АТО, або досі несуть там службу. То, власне, з 25 червня і по 9 липня десять дітей зі Збаразького та Бучацького районів і з Тернополя відпочивають у Верховині",- написав Притула.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська розповіла про домашнє насильство: "Сама винна, говорила зайве"

Кейт Міддлтон і принц Вільям втратили свого малюка, сльози вже не допоможуть

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

Тим доброзичливцям, які люблять писати в коментах, що Притула 3 роки на Армії піариться, з радістю повідомляю, ща зараз...

Posted by Сергій Притула - офіційна сторінка on Friday, 7 July 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула забезпечив українських кулеметників "хижаками"