Новою співведучою Сергія Притули в популярному шоу на "Новому каналі" "Хто зверху" стане Леся Микитюк.

Як повідомляє портал "Детектор медіа", вона замінить російську зірку Катерину Варнаву, котрій Служба безпеки України через відвідування анексованого Росією Криму заборонила в'їзд в Україну на п'ять років.

Микитюк має вже досвід ведучої, оскільки чудово показала себе у тревел-шоу "Орел і решка", де запам'яталася глядачам своїм гумором і оптимізмом.

В якості лідера жіночої команди програми її можна буде побачити навесні 2018 року, коли почнеться новий сезон.

Зараз користувачі соцмереж гадають, якою ж мовою в ефірі буде говорити Леся, оскільки зазвичай вона зверталася до глядачів російською. Багато хто з шанувальників програми сподіваються, що на цей раз вона, як і Притула, обере українську

Популярні новини зараз
Забудете про проблеми з пам'яттю: лікарі назвали продукт, який покращує роботу мозку ПриватБанк оновив правила грошових переказів: що зміниться В школах запровадять нові правила поділу класів: що зміниться Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим
Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що Катерина Варнава здивувала шанувальників природними рисами обличчя.