Фронтмена гурту Linkin Park Честера Беннінгтона, який вчинив самогубство, поховали у Каліфорнії в місті Палос Вердес.

Про це повідомляє TMZ.

Близькі артиста організували приватну прощальну церемонія, на яку прийшло понад 200 людей. Серед присутніх були не лише родичі та друзі, прийшло багато представників шоу-бізу: музиканти, актори.

Для прощання з музикантом, облаштували сцену, на якій протягом дня на честь Беннінгтона лунали різні пісні.



Правоохоронці слідкували за порядком та забезпечували приватність церемонії. Фанати по всьому світу також вшанували пам'ять артиста біля меморіалів, які відкрили у багатьох містах.

Популярні новини зараз
Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима Українцям підвищать пенсії на 25% "Київстар" вже з 12 травня готує нові зміни для абонентів Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись
Показати ще

Нагадаємо, Честера Беннінгтона занйшли повішеним вранці, 20 червня в його будинку.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вдова Честера Беннінгтона Талінда поділилась подробицями про смерть артиста.