Весь період національного відбору на "Євробачення-2018" українці уважно слідкували за фаворитами конкурсу. І тільки його ведучий Сергій Притула тримався осторонь – для того, щоб перечекавши хвилю радості чи критики, висловити свою думку від побаченого.

На своїй сторінці у Facebook гуморист розповів, що для декого із учасників це була вже далеко не перша спроба проявити себе – наприклад, як Melovin:

"Пісня у нього тоді була, на мою скромну думку, сильніша від цьогорічної. Хоча номер у фіналі 2018-го поклав минулорічний "на лопатки". Перемога обожнюваних мною "O’Torvald"у 2017-му сплутала всі карти великих і не дуже гравців на ринку. Схема "вівці цілі/вовки ситі" мала б виглядати так: Melovin у 2017, Tayana у 2018. …Ще б трішки якоїсь індивідуальної родзинки, щоб нікому язик не повертався порівнювати із Лободою – і було б ідеально. Особисто мені буде дуже прикро, якщо Таня зупиниться у своїх потугах на цьому відборі", - зазначив він.

Популярні новини зараз
З 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Зацікавили Притулу і молоді таланти, про яких раніше чули не так багато. Номером першим у списку найкращих називає Julinoza – відкриття року для нього стало очевидним ще під час перегляду роликів у мережі, коли готувався до ефірів.

Та були й не надто приємні моменти: нетерпимість аудиторії, яка не може спокійно реагувати на чиюсь перемогу чи поразку – так само, як було і з Женею Галичем минулого року, він навіть зараз неохоче згадує ті події.

"Що найбільше засмучує вже другий відбір поспіль, так це абсолютна нетерпимість аудиторії до учасників процесу. Я вже звик, коли це відбувається в навколополітичний фейсбучних "срачах", коли прихильники того чи іншого політичного "вождя" не добирають слів та епітетів на адресу своїх опонентів. Але, чорт забирай, влаштовувати те ж саме в контексті пісенного конкурсу – це перебор. Образи суддів, гноблення артистів, похвала своїх улюбленців не в чистому вигляді, а обов’язково через негативне порівняння із суперником… все це огидно. Я неодноразово бачив у нашому шоубізнесі, як люди, на яких часто молились, робили одну помилку і ті, хто вчора готовий був носити на руках, з не меншим завзяттям добивають ногами. Скільки минулого року було вилито помиїв на O’Torvald за їх 24-те місце?!", - додав ведучий.

Дивіться: найкращі жарти Притули на Євробаченні

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула кумедно потролив "правила етикету Фреймут" і показав власне бачення жіночої логіки.