На шлюбному ринку рівноправності немає. Як немає його і в багатьох інших сферах життя. Чоловік до 35 років, 40 і навіть 55 вважається ще «хоч куди наречений».

Про це повідомив портал "Clutch"

Жінку ж, яка наближається до тридцяти, починає переслідувати шепіт «пізно». Заміж пора, народжувати треба, а то буде пізно. Перевалившу ж за тридцятирічний рубіж, вже просто в лоб бомблять питаннями: "Коли заміж вийдеш, коли думаєш народжувати? Ти що взагалі не думаєш?"

Ніби то чоловіки не старіють. Старіють тільки жінки. Насправді з віком дупа обвисає у всіх, так і репродуктивні функції організму погіршуються у обох статей. Так кому і навіщо вигідно підтримувати в чоловіках цю ілюзію? Що він у будь-якому віці завзятий наречений. І легко одружується навіть на 20-річної. На двадцятирічній дівчині він, звичайно, може одружитися, хоч і в 65, але тільки якщо буде володіти станом Дональда Трампа.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

З роками ніхто не кращає і ніхто не поліпшується. Тільки коньяк і твори мистецтва. Не помічати наші зморшки, сивину, задишку або в'ялість шкіри може тільки той, кому ми дороги. Або той, кому ми платимо. Не знаю, чи встигнете ви за життя накопичити достатню кількість грошей, щоб залишитися для кого-то вічно молодим синдромом доріана Грея, але вкласти себе в одні щирі стосунки ще можна. Цінуйте один одного. І пам'ятайте, що у світі немає нічого вічного і нічого вічно прекрасного.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" , будьте пильними, ось які жінки по Зодіаку найнебезпечніші