Відома російська співачка Алла Пугачова у недавньому інтерв'ю заявила, що вони роз'їхалися з Максимом Галкіним по різних спальнях, як тільки вони вирішили жити разом. Ніщо не змусило жінку змінити багаторічним звичкам.

Пугачова розповіла, що з усіма чоловіками спала в різних спальнях і навіть любов до Максима Галкіна не змогла змінити її рішення.

"Макс в мене мрійник. Він хотів собі в дитинстві замок, і коли з'явилися гроші, вирішив його побудувати. Хоча я спочатку була проти. Ці горгулі біля входу лякали мене, дизайн здавався дивним. Але будинок настільки гарний і функціональний! Є кімнати для Лізи, для Гаріка, для Христини, для Клави, для мене, для чоловіка... Тому що завжди в різних спальнях сплю. Все життя. Є ще гостьова для Денички. І все. І внизу маленька сцена-студія", - розповідає Співачка.

Алла стверджує, що Максим зробив її дуже щасливою і навіть 27-річна різниця у віці не завадила їх неймовірному щастю. Так в житті Примадонни було не завжди. Перед весіллям з гумористом і шоуменом виконавиця сумнівалася в правильності свого рішення.

Популярні новини зараз

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

"Я йому тоді сказала: "Макс, я зможу з тобою нормально постаріти і ні про що не переживати?" Він на мене так серйозно подивився і сказав, що я можу ні про що не переживати. Адже Я вперше відчула себе щасливою в шлюбі", - відверто розповідає жінка.

Алла стверджує, що у неї не було настільки гармонійних відносин з попередніми обранцями. При цьому вона досі дивиться на Галкіна і не розуміє, як їй з ним так пощастило.

"Я дивлюся на Макса, а він молодий, красивий, розумний, з почуттям гумору. Досі не розумію, як мені з ним пощастило. Це ж скільки мужів мені треба було перебрати, скільки спроб зробити, щоб знайти його", - розповідає Алла.

Нагадаємо, Пугачова стане прабабусею: мережа вітає Преснякова.

Як повідомляв Знай. ua, Галкін показав найцінніше, і це не Пугачова.

Також Знай. ua писав, що хлоп'яча стрижка: Пугачова знову дала привід пліткувати про неї.