Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фоловерів незвичайними постами в Instagram. Так, на цей раз знаменитість запропонувала влаштувати "ДеньСрача" - кожну останню середу місяця вона буде віддавати кумедне фото на розтерзання хейтерам і просто сумним людям.

"#ДеньСрача) Дорогі хейтери(якщо такі є), бачу, що у вас дуже багато часу для того, щоб писати погані коменти. Оскільки всередині накопичилося так багато отрути, пропоную влаштувати #ДеньСрача - в останню середу місяця я готова віддавати фото на поталу всім , у кого всередині живе злість і людина ніяк не може з нею впоратися) , а також дати можливість написати самий мерзенний комент під постом про те, як погано живеться, про ненависну роботу , про будь-які проблеми, які стосуються вас!!! . Фото буду публікувати з тегом #деньсрача, під ним і справляйте свою нужду! Вперед, сміливці! Грайтесь на здоров'я! Висловіться нарешті, вам стане легше!" - пропонує нововведення Тодоренко.
"Молодчинка, так їх)))", "дуже сподобався пост!!!! Витончено і дотепно!!!!! Хай простить Всесвіт цих "деньсрачников"...", "Ой, спасибі, Регіна, за таку можливість. Ти така страшненька на фото", "Регіна чудова! Навіть на такий смішний фотці", "А взагалі кожен ділиться з іншими тим, чим наповнений сам)" - підтримали фанати Регіну.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко відсвяткувала свій 28-й день народження. Знаменитість вирішила відправиться за кордон і для подорожі вибрала Лондон. Як виявилося, вони з президентом США Дональдом Трампом народилися в один день, тому артистка вирішила привітати його на своїй сторінці в Instagram, зазначивши, що коли-небудь теж може стати президентом.