Відому оперну співачку, вдову вбитого в Києві екс-депутата РФ Дениса Вороненкова Марію Максакову підозрюють у новому романі, а ім'я нового обранця ретельно приховує.

Те, що у Максакої новий роман підтвердила віщунка і таролог Саона, повідомляють російські ЗМІ.

За словами ворожки, після пережитої трагедії Максакова ретельно уникає публічної появи разом з коханим і всіляко приховує його особу. Однак незважаючи на свої почуття, вона не збирається виходити заміж, оскільки побоюється повторення долі Дениса Вороненкова.

 - Вона сама вся в страху і не хоче, щоб ще один її близька людина загинула. Таке, на жаль, можливо, - зазначила Саона.

Таролог додала, що у Максаковою безліч невирішені проблем, з якими вона звертається за допомогою до якоїсь чаклунки.

Раніше ЗМІ писали про те, що Максакова звинуватила колишнього цивільного чоловіка у вбивстві Дениса Вороненкова.

Максакова назвала причину вбивства чоловіка

Прима російської опери і колишній депутат Держдуми Росії Марія Максакова в інтерв'ю заявила, що у неї не залишилося сумнівів у причетності до замовлення вбивства її чоловіка Дениса Вороненкова її екс-цивільного чоловіка Володимира Тюріна. Вона відзначила, що саме у Тюріна були особисті мотиви для замовлення вбивства Вороненкова.

"Поєднати приємне з корисним. Зігнати свою злість. Довести мені, що в моєму житті може щось відбуватися тільки з його подачі. Скільки він мені шкодив за все моє життя!", - зазначила співачка. При цьому вона повідомила, що Тюріну "неприємно середовище" в якій працював Вороненков.

Дивіться: Як живе оперна співачка Марія Максакова за рік після втечі

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук російського "злодія в законі" Володимира Тюріна, якого підозрюють у вбивстві колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова.