В американському бойовику "Тілоохоронець кілера" ("The Hitman’s Bodyguard")  автори вирішили замінити білоруського диктатора на боснійського.

У стрічці, яка вийшла в український прокат 17 серпня, описані події часів перебування при владі відомого східноєвропейського тирана Владіслава Духовіча.

Згідно сценарію, він постійно знищував своїх політичних опонентів, а також стирав з лиця землі цілі села разом із мирними мешканцями. За свою жорстокість на нього чекає трибунал у Гааазі.

В оригінальній версії фільму свідчити проти диктатора погоджується професійний кілер. Задля власної безпеки він наймає охоронця, який постійно перебуватиме поруч із ним на судових засіданнях.

Духовіча зіграв відомий актор Гері Олдмен, роль найманого вбивці дісталася Семлюелу Л.Джексону, а охоронця для кілера – Раяну Рейнолдзу.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

Як запевняють творці картини, білоруського тирана замінили на боснійського не лише в українському прокаті, а й для глядачів РФ та Білорусі.

"Така заміна відбулася на території СНД і Балтії, –запевнила Анна Бойко, піар-менеджерка компанії-дистриб’ютора стрічки в Україні.

З відповідною ініціативою виступила безпосередньо компанія,яка займалася зйомками, тому що посередники не мають повноважень вносити такі правки через авторське право. Довелося змінити й деякі деталі: наприклад, плакати, прапори чи дорожні знаки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", опублікований трейлер фільму про найвеличніший тенісний матч. 

СохранитьСохранить

СохранитьСохранить