Популярна американська співачка Ріанна з'явилася на публіку в химерному напівпрозорому вбранні, неабияк подчеркнувшем поповнілу фігуру поп-діви, яка так шокувала її фанатів.

Про це повідомляє "24 канал".

Фотографи впіймали співачку в Майамі. Епатажна зірка вбралася в напівпрозорий топ, під який не одягла бюстгальтер. В результаті оточуючим постала досить відверта картина. Дивний образ Ріана доповнила вузькими зеленими брюками, які підкреслили на "оновлену" фігуру зірки.


Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", зміни в зовнішності Ріанни збили з пантелику її шанувальників. З'явилося відразу кілька версій, через що зірка так розповніла. Деякі вважають, що вона вагітна. В той час, як інші користувачі мережі заявили, що вона просто перестала стежити за собою.

Нещодавно розгорівся скандал після публікації спортивного журналіста, який запитав, чи не хоче співачка ввести моду на повноту. Фанати обізвали його сексистом.

Популярні новини зараз
У Києві посилюють відеоспостереження: за чим будуть стежити Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу Звільнення з армії під час мобілізації: можуть відпустити 8 категорій чоловіків
Показати ще