Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram. Так, нещодавно знаменитість ошелешила фанатів відмінною новиною: вона буде брати участь в новому сезоні популярного українського шоу "Танці в зірками". Про це Маша розповіла, опублікувавши відео в костюмі джигіта.

"Рішення довжиною в життя... Рішення, для якого у мене є причини)Тому я приймаю #танціззіркамиchallenge від гарячого Іраклі Макацарія @maqatsa і передаю виклик сталевому Денису Берінчику @berinchyk. По-моєму, компашка -захват!", - поділилася секретом Єфросиніна. Шанувальники дуже зраділи: "Молодчина!, чекаємо і вболіваємо за наших", "Клас, буду чекати з нетерпінням Вашої участі в танцях!", "Ураааа! Нарешті ми і Вас побачимо на паркеті", "Вау! Вже знаю, хто буде мій фаворит в цьому сезоні!", "Урааааа!!! Маша,спасибі що погодилися. Чекаю саме на це шоу!!!!", "Яка ж Ви чудова і надихаюча!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна часто показує свою сім'ю і розповідає про взаємини між маленьким сином Олександром і дочкою Наною. На цей раз Маша виклала відео, на якому детально розповіла про 14-річну доньку.