Кортні Кардашьян, найстарша сестра з зіркової родини, побувала у Парижі, звідки опублікувала на сторінці в Instagram пікантні фото.

38-річна зірка зазвичай постить у соцмережах скромні фото, у порівняння з сестрами, але відпочинок у Франції змусив її порушити традицію. Вона показала фото у вишуканій мереживній білизні.

Пізніше Кортні поділилась з фанатами світлинами з прогулянки містом. В її Instagram можна побачити музей Лувр та Єлисейські Поля.

Популярні новини зараз
Польща змінила правила в'їзду для українців Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Ухилянтам не сховати вдома – як планують вручити повістку Мобілізація в Україні набирає обертів: кого ТЦК планують призвати у вересні
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Кортні Кардашьян відпочила у Єгипті та поділилась з підписниками ефектними знімками.