Популярна російська телеведуча Тіна Канделакі вирішила спробувати себе в новому амплуа. В той час, коли реп все більше проникає у всі верстви суспільства, зірка ТБ також вирішила примкнути до цієї культури.

Знаменита журналістка відгукнулась на баттл, виклик на який дав відомий репер Млєчний. Канделакі відповіла йому своїм першим треком, - пише Сlutch.

Хоча офіційна згода на поєдинок від телезірки ще не надходило, очевидно, що він все-таки відбудеться. На своїй Instagram-сторінці Канделакі опублікувала фотографію з репером Гнойним і розповіла фанам, що саме він буде готувати її до баттл з Млєчним.

"На "СТС" Слава виявився набагато пізніше, зате побачилися на концерті - обіцяв навчити подвійним рима. Кажуть, від цього залежить половина успіху на баттлі", - написала в мікроблозі Тіна.

Популярні новини зараз

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

В Києві може з'явитися новий мікрорайон: у Кличка розкрили деталі

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

Поки шанувальник журналістки з нетерпінням чекають її в новій ролі, Канделакі записала для майбутнього противника дисс (композиція, в якій виконавець висловлює своє зневажливе ставлення до іншого).

Слухайте нове творіння Тіни Канделакі

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у Санкт-Петербурзі невідомі напали на скандально відомого репера Гнойного (В'ячеслава Машнова) та побили перед його концертом.