Вокаліст українського рок-гурту Kozak System Іван Леньо висловився про те, як погано Росія впливає на сучасних українців.

Виконавець вважає, що багато українців все ще не викорінили з голови "рабство зі своєї голови", а воно бере початок ще з епохи Російської імперії, і зараз боротися з цим майже марно.

"Розумієте, у великої кількості людей рабство в голові – настільки постійна величина, що навіть дискусія з приводу спроби витягнути з нього – марна. Я спілкуюся з величезною кількістю різних людей по всій Україні, та мені прикро констатувати факт, що у нас чимала кількість людей досі обмежені певними рамками. І це наслідки одвічного впливу Російської імперії на жителів сучасної території України", - відверто висловився Леньо.

Також співак заявив, що в наш час молоде покоління не до кінця усвідомлює де їх Батьківщина. Він зауважив, що загальний рівень культури в Україні складно назвати високим.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

"Я впевнений, що сьогодні половина населення ще не до кінця усвідомлює, що таке Україна і що для нього є ця територія – це місце проживання, це Батьківщина. Загальний рівень культури, історичної обізнаності, кількості виїздів за кордон, прочитаних книг, проаналізованих статей, побачених фільмів – все це важливо і все це, на жаль, перебуває в досить початковому стані", -прокоментував Іван Леньо.

"Я особисто не хочу жити в іншій країні, я не хочу, щоб мене оточували не свої, інші люди. Як казав хтось із відомих філософів, пекло – це інші. Я хотів би, щоб навколо мене були свої, щоб мені було легко, просто. Спілкування зі своїми людьми має одну фундаментальну складову – у нас збігаються думки, нам не потрібно щось з'ясовувати, сперечатися, у нас однакове розуміння і відчуття країни – України", - зізнається рокер.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що Трек Tattooed In Reverse, Менсона, на який зняли новий кліп, увійшов у перелік пісень останнього альбому артиста Heaven Upside Down. На кадрах видно, як Кортні Лав щастить Менсона в інвалідному візку по похмурим лікарняними коридорами. За кілька днів до показу співак написав у соцмережі: "Хто дозволив Кортні Лав бути моєю медсестрою? О, чорт... я сам". Ролик вийшов цілком в стилі Менсона, тому на самому початку з'являються титри з проханням прибрати дітей від екранів. За сюжетом лікарі всіляко знущаються над нещасною пацієнткою, яка потім танцює в оточенні безликої юрби. Режисером кліпу виступив Білл Юкіч, роль пацієнтки дісталася Гло Тейлор.