Зовсім нещодавно російські виконавці Ріта Дакота і Влад Соколовський вирішили розлучитися. Варто відзначити, що фанати і фолловери Instagram вважали шлюб пари ідеальним, адже сім'я виставляла безліч зворушливих спільних знімків. Причина шокувала шанувальників: як виявилося, протягом усіх відносин співак зраджував дружині і вів дуже розгульне життя. Про це повідомила сама Рита на своїй сторінці. У пари також є маленька дочка Мія.

Сам Соколовський ніяк не коментував ситуацію щодо розлучення і здається, не сильно переживає з цього приводу. Його неодноразово бачили в клубах у компанії моделей. Дакота ж переживає розставання складніше. Сама вона неодноразово говорила про те, що, звичайно, «ні пити, ні в монастир» не пішла, але точно не була готова до такого повороту долі. Так, Рита повідомила, що повернеться на сцену лише у вересні, а до цього часу скасувала концерти.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що від болісного розриву відносин не рятують ні слава, ні гроші. У цьому на власному прикладі переконалися знаменитості. Наприклад, історія Рити Дакоти і Влада Соколовського нагадувала казку, навіть блоги сімейної ідилії вели. А потім виявилося, що Влад не байдужий до інших, незважаючи на вінчання, вагітність Рити, він постійно їй зраджував.