Лідер групи "Ленінград " Сергій Шнуров порадив росіянам більше читати і менше дивитися відео на YouTube. На його думку, те, що люди мало читають, стає причиною суворих законів у країні.

Про це він повідомив на одній з останніх прес-конференцій. Також він сказав, що така обставина негативно впливає на рівень розмовної російської мови.

“Зараз закони посилюються. І навіть YouTube надіслав мені листа, що з розмовною російською мовою потрібно бути акуратніше. І все тому, що книги зараз ніхто не читає, а YouTube всі дивляться. Особисто я – читаю. Читаю паперові книжки, до електронних я якось не звик. Тому змушений брати великий рюкзак в дорогу, а не маленький – книги займають у ньому досить багато місця“, – заявив Сергій Шнуров.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, Шнурів шокував подарунком дитині.

Популярні новини зараз
У Японії з'явився свій Володимир Зеленський: азіатська версія але дуже схожий Спалахи можуть відчути навіть не метеозалежні: календар магнітних бур у квітні По 16 тисяч в одні руки: хто з українців може отримати допомогу Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще