Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, поділилася з фанатами новим фото в Instagram, показавши розкішне чорне плаття і глибоке декольте. Однак фолловери помітили ще дещо: здається, артистка перестаралася з пластикою. Її обличчя якось ненатурально перекривилось в праву сторону.

" Теплого, затишного вечора.." - побажала своїм шанувальникам знаменитість, однак у відповідь отримала масу питань з приводу свого зовнішнього вигляду. "Щось хірурги накосячили з обличчям в цей раз", "Ой, ну що з обличчям((прям засмоктало Вас...", "Від шикарно і сліду не залишилося змарніла.", "Трошки розчарована. Обличчя якесь оттекшее. На вас це не схоже.", "Боже, що з її обличчям?))", "Завалилася На бік,силікон", "хто це? якась жінка, 49 років приблизно", - занепокоїлися фанати Лорак.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак останнім часом часто ділиться сімейною ідилією з чоловіком і 7-річною донькою Софією на своїй сторінці в Instagram. Так, після дня народження малятка артистка продовжує виставляти трепетні фото з недавньої фотосесії.