Фотограф Дмитро Міхєєв зізнався журналістам, що світської левиці і вже колишньої коханої легендарного Шнурова Матидьде "не було рівних в оральних ласках", жінка вона не відмовлялася від садо-мазо.

Про це розповів екс-коханець Матильди Шнурової фотограф Дмитро Міхєєв. Він докладно описав майже бурхливе минуле світської левиці і її сексуальні уподобання. Про це повідомляє Експрес-газета.

За словами фотографа, Матильда ніколи не відмовлялася від експериментів, а в "оральних ласках їй не було рівних". Міхєєв вважає, що в сексі він точно "краще нікого не зустрічав".

Також Міхєєв зізнався, що їх роман тривав недовго: тоді ще Олена Мозгова постійно просила знайомити її з потрібними людьми, і з іншими "мужиками" у тому числі. Дмитро Міхєєв також повідомив, що дізнався про невірність Матильди від Сергія Шнурова. Той сам зателефонував йому на ранок і розповів про подію, але, на думку фотографа, ініціатором дзвінка була Матильда.

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Камалія не встигла приїхати як знову збирається в дорогу: зірка повідомила де її можна буде побачити Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"
Показати ще

Знай.uа нагадує, що Сергій Шнуров, легендарний лідер "Ленінграда" виклав у своєму акаунті Инстаграма вірш після того, як Матильда прокоментувала розлучення.

Шнурів поспішив відповісти колишньої дівчини після її посади, де вона виклала свою версію того, що саме послужило причиною їх розставання. Матильда повідомила, що "деколи і самі головні герої не розуміють, що сталося насправді". Але сам лідер "Ленінграда", як виявилося, має свою думку на цей рахунок. Вірш читайте за посиланням.

Також нагадаємо, дружина музиканта написала пост, в якому попросила припинити домислювати і множити теорії на тему їх з Шнуром розриву.

"Дорогі конспіратори, спостерігачі, дослідники, тлумачі і, звичайно, доброзичливці, життя складніше, ніж стрічка новин, не намагайтеся розібратися, задовольняючи свою цікавість, вчитуючись в чиї інтерпретації і висловлюючи свої, це марно", - заявила Матильда.