Бути в стороні від політики – це те ж саме, що намагатися всидіти на двох стільцях. Справжні патріоти або підтримують чинну владу, або йдуть в опозицію до неї. Принаймні, у цьому впевнений фронтмен легендарного українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

В коментарі MediaPort співак підтвердив: особисто він навряд чи іще коли небудь погодиться на політичну кар'єру, адже на першому плані – робити зміни в своїй країні не за рахунок таких амбіцій:

"Я хотів би залишатись тим, ким я є, якомога довше. Разом з тим я ніколи не втомлююсь повторювати, що просто опустити руки і відійти в сторону і дивитись, як моя країна буде рухатись у прірву, я не збираюсь. Я збираюсь робити все, щоб так не сталося. Поки що я роблю те, що можу, те, що вважаю найбільш ефективним. Життя вносить свої корективи, обставини змінюються", - підкреслив артист.

Проте відокремитися повністю від цього навіть йому не вдається. Лідер "ОЕ" усвідомлює, що зараз суспільство не може бути байдужим до того, що відбувається за дверима міністерських та депутатських кабінетів:

"Справжній патріот країни, тим більше, якщо він є сам політиком, не може бути або в опозиції до влади, або підтримувати її. А просто бути в опозиції до влади чи підтримувати, що вона влада, і тобі подобається бути або там, або там, це політиканство. Я таким ніколи не займався і займатися не буду", - наголосив він.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вакарчук поділився враженнями від "Гри престолів".