Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила поділитися з фанатами фактами про улюбленого режисера і актора Франсуа Трюффо. Також артистка відзначила, що це один з небагатьох людей, який дуже її надихає.

"Коли мене особливо накриває і я розумію, що пропадаю в своїх почуттях , мене рятують два магічні засоби. Це кіно і музика. У другому своєму акаунті @wwsedokovа я розповідаю про те,що надихає мене. І сьогодні це Франсуа Трюффо. Що ж я про нього дізналася ? Французький режисер, критик, актор і сценарист. До 10 років Трюффо жив з бабусею. Після її смерті - повернувся у квартиру до матері, яка віддала хлопчика після народження, і батька. Франсуа спав у коридорі, бо для нього не було кімнати і знайшов там щоденник Ролана Трюффо, звідки дізнався, що той не його рідний батько. Його кращим другом на все життя був Робер Ляшене, який став прототипом друга Антуана Дуанеля Рене Беже в його автобіографічному фільмі «Чотириста ударів». Сам Трюффо говорив, що все життя ставив картини тільки про стосунки чоловіка та жінки або про дітей. Першою любов'ю режисера в 14 років була Ліліан і їх перший поцілунок відтворений у фільмі «Кишенькові гроші». Франсуа намагався покінчити з собою через Ліліан Літвин. Він відчував настільки бурхливі почуття, що дівчина в паніці відмовлялася з ним бачитися. Її риси можна знайти в Колетт з фільму «Любов у двадцять років». Трюффо був не в силах пропустити ні одну актрису, яка грала в його картинах, навіть будучи одруженим. Жінки займали в житті Трюффо дуже велике місце. Французький актор Серж Руссо говорив, що Франсуа завжди був закоханий, і майже завжди безнадійно.
Фільми Франсуа Трюффо, які варто подивитися: 1. Сусідка
2. Чотириста ударів
3. Любов у двадцять років
4. 451 градус за Фаренгейтом
5. Сімейне вогнище
6. Кишенькові гроші
7. Чоловік, який любив жінок.", - поділилася з шанувальниками частинкою свого натхнення Седокова.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова побувала на радіо, де дала дуже відверте інтерв'ю, обговорюючи гострі теми. Знаменитість поскаржилася, що у неї всі ноги в синцях, а вона не знає звідки. Також артистка розповіла, чому не буде домогосподаркою. А ще Анна вирушила на фестиваль "Жара", і виставила дійсно гаряче фото в купальнику, порадувавши фанатів.