Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість гостювала в Києві і виставивши фото навпроти Миколаївського костьолу, опублікувала один з улюблених віршів. Таким чином артистка закликала фоловерів ні про що не шкодувати.

""Никогда ни о чём не жалей,
Даже если захочется плакать,
Даже если в душе одна слякоть,
Никогда ни о чём не жалей.

Никогда не стыдись своей слабости,
Даже если на сердце лишь вьюга,
Даже если рядом нет друга,
Никогда не стыдись своей слабости.

Никогда не зови себя глупою,
Даже если с тобой лишь ошибки,
Даже если нет сил на улыбку,
Никогда не зови себя глупою.

Никогда не кляни всё, что пройдено,
Даже если вокруг лишь руины,
Даже если закончились силы,
Никогда не кляни всё, что пройдено.

Помни, в жизни случается всякое,
Даже падая, надо вставать,
От себя никогда не сбежать.
Помни, в жизни случается всякое… ©️Елена Подмарькова"- зворушливо підписала знімок Седокова.

Фанати почали коментувати побачене: "Дуже гарний вірш)", "До сліз", "Як завжди шикарна", "Як же до речі ці слова....", "До мурашок))))", "Потрібні слова, самій собі... Головне вчасно", "Взято грубо й неприкрито у майстра пера і слова Андрія Дементьєва, віршику тому незалік( зверніться до оригіналу «Ніколи ні про що не шкодуйте» і відчуйте справжню насолоду...", "Класний вірш про сильну жінку!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова дуже зворушливо привітала молодшу дочку Моніку з днем народження. 19 липня малечі виповнилося 7 років. Варто нагадати, що ще нещодавно Анна і її колишній чоловік Максим Чернявський ніяк не могли поділити дитину, однак тепер мають рівні права на опіку Моніки.