Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, зізналася у найпотаємнішому. Так, на своїй сторінці в Instagram артистка виставила фотографію в прозорій блузці і стильному капелюшку, поділившись, що їй не вистачає чудес і любові.

"Хочеться Чуда! Ось такого, щоб відкрив очі і сильно так посміхнувся від щастя ! Хочеться Любові ! Такої, щоб раз і назавжди і більше нікого не хотілося", - відверто розповіла Седокова. Фанати одразу ж підтримали Анну: "Раз хочете то обов'язково здійсниться ваша мрія.", "головне хотіти і мріяти і правильно думати ,мету ставити і тоді обов'язково все збудеться", "Як казала моя знайома,краще п'ять разів щасливо,ніж все життя один раз і ніяк..))", "Аня, такій чарівній людині обов'язково пощастить і буде щастя...", "Анна, нехай кожна ваша думка втілиться в життя і все буде чарівно. Щоранку прокидайтеся з думками про щастя".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова поділилася з фоловерів в Instagram милим селфи, зробленим в ліжку. Гола артистка розповіла про новому кліпі, який цензура навряд чи пропустить на телеекрани.