Поки шанувальників Анни Седокової співчували співачці через розставання з батьком її третьої дитини Артемом Комаровим, вважаючи, що Анна важко все це переживає, сама артистка, як виглядає, довго сумувати не стала і зав'язала нові стосунки.

Останнім часом Седокова у своєму блозі часто постила фото з букетами квітів, а днями Анна показала свого нового обранця.

У мережу потрапила світлина, на якій співачка позує з невідомим чоловіком. Розглянути обличчя незнайомця неможливо - в кадр він потрапив лише частково.

Під фото Седокова написала зворушливі слова з освідченням у коханні.

"Півцарства за два дні на пляжі з тобою ... Але у тебе сьогодні важливий день, у мене як завжди мільйон і одна справа. Але знай, з тисячі варіантів я вибрала б тебе",- написала Седокова, але незабаром поспішила видалити знімок зі своєї сторінки.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

Показати ще

Однак незабаром співачка поспішила видалити знімок зі своєї сторінки. Тепер шанувальники Анни ламають голову, ким же доводиться їй цей загадковий чоловік і що відбувається в її особистому житті.

Підлив масла у вогонь знімок, який перед цим з'явився на сторінці Анни в Instagram - співачка постала на ньому у незвичайній весільній сукні тілесного кольору, прикрашеній кристалами.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Седокова приміряла весільну сукню.