"Село": Джамала розговорилася про цькування в школі

поділитись
Навіть зірок колись цькували в школі і тепер вони про це заговорили

У шкільні роки майбутню народну артистку України Джамалу (Сусану Джамаладинову) однолітки дражнили через релігію і любов до співу, обзивали "задрот", "село", а також насміхалися з неї за "безглузде" прізвище.

Про це артистка розповіла на особистій сторінці у Facebook, приєднавшись до флешмобу #ВсеЩоТебеНеВбиває, який стартував у соцмережах 11 квітня після виходу нового кліпу Дмитра Шурова (Ріапобой), присвяченого "буллінгу" (цькування в школі).

"Я багато раз у житті стикалася з цькуванням, тільки в той час ніхто не використовував слово "буллінг". Як мене тільки в школі не обзивали! Говорили, що у мене "безглузде прізвище", що я "задрот", "пєша" (бо любила співати в класі). А скільки довелося вислухати з приводу своєї національності та релігії!" - зазначила артистка.

Глузування, за словами Джамали, не припинилися й у більш старшому віці.

"У музичному училищі це, до речі, тривало, правда, вже не в такій мірі. Коли в 17 років я вирішила поступати в консерваторію, всі казали: "куди ти рипаєшся, село, сиди на місці", - додала вона.

З усього цього ще юна Джамала зробила певний висновок.

"Таких історій були десятки на різних етапах. Але знаєте, до якого висновку я прийшла? Якщо ти не подобаєшся якимось людям просто тому що ти інший, значить, ти робиш все правильно, ти на вірному шляху", - пояснила співачка.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що новий кліп Ріаnобой зачепив незагоєну рану кожної дитини. Український співак Ріаnобой опублікував відео на композицію "Все що тебе не вбиває, присвячене проблемам буллінгу (цькування дітей). Режисером кліпу виступив Гео Лерос.

Ріапобой - Все Що Тебе Не Вбиває

"Цим треком я хотів би підтримати всіх, хто почуває себе дивним і не таким, як усі. Не бійтеся поразок, не бійтеся робити помилки, не бійтеся бути собою, навіть якщо ви не схожі на більшість. Кожна людина в світі унікальна. А все, що тебе не вбиває, робить тебе сильнішим!", - пояснив Дмитро Шуров.

На думку музиканта, суспільство можна умовно поділити на бідних і багатих, успішних і невдах, сміливих і не дуже.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Джамала, Ріаnобой, #ВсеЩоТебеНеВбиває, буллінг
Папарацці зуміли отримати порцію прекрасних знімків, на яких 28-річний Джонас йде під руку зі своєю 22-річною нареченою
0
0
01:06 16.07.2018
Відома актриса театру і кіно Ада Роговцева різко висловилася на адресу російського президента Володимира Путіна
0
0
23:35 15.07.2018
Джен Селтер порадувала фанатів новими фото
0
0
23:03 15.07.2018
Фото Люсі Лоулесс засмутило фанів, які в один голос заявили, що та помітно постаріла
0
0
20:43 15.07.2018
Надя Дорофєєва показала сексуальне фото зі зйомок нового кліпу
2
0
15:46 15.07.2018