На українському телебаченні стартував новий вітчизняний серіал "Школа". Глядачі вже змогли переглянути перші серії та висловити першу критику.

Своїми думками щодо нового продукту на телеканалі 1+1 висловили не лише підлітки, які власне і виступають головними героями серіалу, а й їхні батьки.

Остання, яку побачили глядачі, 18 серія викликала неоднозначні емоції.

Лише на каналі в YouTube нову серію подивилися більше мільйона разів, а коменти під нею залишили тисячі користувачів мережі.

Популярні новини зараз
З 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям Три найважливіші молитви на Трійцю: з якими словами і чому потрібно провести це свято "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури
Показати ще

Більшість глядачів висловились, що їм не сподобалась ані режисерська робота, ані гра акторів.

"Чим коротша спідниця, тим менше розуму",

"За фільмом я зрозуміла, що маю право переспати з хлопцем і пронести алкоголь на шкільну дискотеку, адже мені 15",

"Найкращий серіал !!! коли нова серія? Чекаємо всією сім'єю: я, мама, тато, бабуся, собака, кішка, папуга, сестра, дев'ятимісячний братик теж чекає! ",

" Боже ... скільки ідіотських моментів в серіалі ... і яка ж слабка режисерська робота",

Катя каже, що минулий чоловік залишив її дочку одну на вулиці посеред ночі, але в той момент коли закінчилася дискотека був ДЕНЬ!, -пишуть глядачі.

Дивіться серю "Школи", яка викликала стільки емоцій в українців

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", суть культового серіалу пояснили за одну хвилину.