Колумбійську співачку Шакіру в Іспанії податкова служба запідозрила в несплаті податків і направила скаргу в прокуратуру. Про це пише El Tiempo.

Ухилення від податків розслідується в період з 2011 по 2014 роки, коли співачка почала жити разом із захисником іспанського футбольного клубу "Барселона" Жераром Піке.

Шакіра та Піке зустрічалися з 2011 року. У пари народилися сини Мілан (4 роки) і Саша (2 роки).

Податкова служба Іспанії стверджує, що в період між 2011 і 2014 роками Шакіра повинна була оголосити себе резидентом Іспанії та сплачувати податки з доходів, отриманих як всередині країни, так і за її межами.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Підрив окупантами Каховської ГЕС: Укренерго зробило важливу заяву Окупанти підірвали Каховську ГЕС
Показати ще

За іспанським законодавством за таку несплату співачці може загрожувати штраф і дворічне ув'язнення. Згідно з інформацією видання, оточення співачки впевнене в тому, що вона сумлінно виконувала всі податкові зобов'язання.

Як повідомляла "Країна", восени 2017 року Шакіра розлучилася з батьком своїх дітей футболістом Піке після 7 років стосунків.

Також ми писали, що каталонська "Барселона" після того, як підписала новий контракт з Мессі, вирішила підстрахуватися від догляду і свого основного захисника Жерара Піке. Контракт з гравцем підписаний з гігантською сумою викупу в 500 мільйонів євро.


Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Джолі запалила на премії в Лос-Анджелесі