Норвезький співак білоруського походження Олександр Рибак, який переміг на Євробаченні в 2009 році, оголосив про свою участь в міжнародному пісенному конкурсі 2018 року.

Відповідну заяву в понеділок, 15 січня, артист зробив на прес-конференції в Норвегії, після чого опублікував повідомлення в на особистій сторінці в Facebook.

Після перемоги в 2009-му, рівно через дев'ять років Рибак знову спробує себе в ролі представника Норвегії, на цей раз з піснею "That's How You Write А Song" ( "Ось як треба писати пісні")

"Я пишаюся тим, що знову беру участь в Гран-прі Мелоді. Я пишаюся тим, що маю сильний посил, в який я дійсно вірю. Але найбільше я пишаюся своєю дівчиною, яка зробила ці приголомшливі обкладинки", - написав у соцмережі Рибак.

Watch the video for “That’s How You Write Song” I’m proud to once again participate in Melodi Grand Prix. I’m proud to...

Posted by Alexander Rybak on Monday, 15 January 2018


Нагадаємо, в 2009 році міжнародний конкурс пісні проходив в Москві. Александ Рибак представляв Норвегію і здобув перемогу з композицією "Fairytale". Отримавши 387 балів, пісня встановила новий рекорд в Європі - 16 країн дали їй найвищу оцінку в 12 балів.

Популярні новини зараз
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Показати ще