Скандал навколо зради чоловіка української співачки Ані Лорак Мурата Налчаджіоглу продовжує набирати обертів і в пресу просочуються всі нові подібності спільного життя пари. На цей раз знайомі розповіли, що їх відносини давно стали фіктивними.

Ані Лорак та Мурат Налчаджіоглу ведуть публічний спосіб життя і мають багато знайомих. Після скандалу багато з них вирішили поділитися подробицями їх відносин.

Так, киянка Амелія Поганич розповіла, що співачка з чоловіком вже давно живе у фиктивному шлюбі. Жінка входить у близьке оточення зоряної пари.

"Він їй зраджував, скотина, завжди! Ще вагітною її зганьбив і жінкам на букву "б" нерви потріпав. Знімав квартиру в Києві і тягав туди шм**, поки вона Сонечку носила в животі. Всі це знають у нас, на Україні. Раніше він хоч соромився, а тепер зовсім ох*** і змінює відкрито!", — емоційно розповідає жінка.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася У Криму злетіла у повітря військова база: лунає повітряна тривога, почалася паніка
Показати ще

Інша знайома пари Коба Світлана розповіла, що Мурат все життя вів себе погано по відношенню до своєї дружини. І коханок, за її запевненням, він мав ще задовго до скандалу.

"Все життя Мурат вів себе по відношенню до дружини кепсько. Він ще сто років тому мав коханок. Двох дівчат я особисто знала. У одній роман з ним був сім років тому, в іншого – чотири роки тому. Одна з них була дизайнером, допомагала їм з ремонтом квартири. Так от, дизайн був і в ліжку...", - розповідає вона.

Коба додала, що саме Ані Лорак зробила все для того, щоб її чоловік перетворився із звичайного службовця готелю успішного підприємця.

"Не обходив цей турецький менеджер жодну спідницю. Він звичайний службовець готелю, із грязі в князі. Вона зробила його крутим, а він всі ці роки її ось так дякує", — додала дівчина.

Нагадаємо, батько Ані Лорак розповів, що насправді у неї з Муратом.

Як повідомляв Знай. ua, Лорак прийняла важливе рішення: стало відомо про стан співачки після зради.

Також Знай. ua писав Ані Лорак відповіла на зраду чоловіка одним фото.