Народна артистка України, актриса Ольга Сумська вважає, що російський актор Федір Добронравов, через якого в Україні був заборонений серіал "Свати", не мав права радіти окупації Криму. Такою думкою артистка поділилася в інтерв'ю "Апострофу".

"Мені шкода, мені боляче за Україну, за те, що той артист просторікує десь в інтернеті, куди його засилали, що він мав на увазі і який шматок землі йому краще. Він розбирається в цьому всьому краще за всіх президентів, всіх народів. І, безумовно, я б його особисто бачити не хотіла більше, якщо він так", - висловилася Сумська.

Також актриса переконана, що поведінка представників української культури набагато краще.

"Ми не робимо ніяких випадів, якісь репліки в сторону зараз дуже складній ситуації з нашим сусідом. Українці, як зазвичай, вельми толерантні в поведінці, незважаючи на те, що ми страждаємо від агресії. Це ситуація не має аналогів, коли ми маємо захищатися і як-то виправдовуватися. У зв'язку з цим тут потрібен якийсь більш комфортний вихід для всіх, щоб дотримуватися норм закону і не образити співвітчизників. Так треба і робити", - відзначила вона.

Як повідомляв портал "Знай.ua", зірки українського шоу-бізу взяли участь у соціальному проекті Нацполіціі під назвою "Керуй!".

Популярні новини зараз

Марина Боржемська на відпочинку знайшла заміну В'ячеславу Узєлкову: "Моя любов"

Рада замовила на 4 млн м'ясних делікатесів, тонни овочів і "сканування" обличь

Наталія Могилевська після дієти ошелешила стрункою фігурою в костюмі: "Боже, шикарна"

Тіну Кароль "присоромили" в прямому ефірі через Ірину Білик: попросили забрати слова назад

Показати ще