Непристойні жарти, постійні знущання та навіть сексуальні домагання – це неповний перелік того, у чому колишня вокалістка російського гурту "Ленінград" Аліса Вокс звинувачує фронтмена Сергія Шнурова.

В одному з інтерв'ю вона зізналася: більше трьох років у складі колективу натерпілася від нього чимало. Пішла звідти сама, не звільнили, як говорили раніше у ЗМІ.

Натяки Шнурова завжди були досить красномовними. На її думку, із таким зіштовхнулася б кожна поряд із артистом, тому не важливо, де і яку заміну він знайде:

"Так як я професіонал високого класу, хороша вокалістка, намагатися пропонувати мені якісь преференції типу "поїхали до мене, я зараз тебе спродюсую ", - щонайменше нерозумно. Це можна пропонувати дівчаткам, які не можуть і двох нот заспівати. Дуже сильно діє на нерви, коли тобі дзвонить в номер директор групи і каже: "Алісо, тебе Серьога чекає в своєму номері - одягни чорну білизну і піднімайся". І ти сидиш в своєму номері і думаєш: "Це так пожартував? ". На цьому я закінчила свою роботу в гурті", - пояснила Вокс.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

Епатажний музикант ніколи не добирав слів: міг спілкуватися нецензурно із жінками мало не 24 години на добу, така була його традиційна манера. Тому ніхто із близького оточення не здивувався, коли Шнуров запропонував Вокс роздягтися просто на сцені.

Це було найбільш неприємним випадком за всю її кар'єру – тому що примусово, а не добровільно. Тоді Алісі виповнилося всього 25 років:

"Найжахливіший спогад - 6 червня 2014 року. Це кошмар, шлейф якого переслідує мене досі. Йшов процес прийняття закону про заборону мату. Сергій був в паніці і не знайшов нічого кращого, ніж роздягнути мене просто на сцені. Щоб змусити мене це зробити, була проведена ретельна психологічна робота. Сергій - досвідчений маніпулятор. І мені, 25-річній дівчинці, яка беззастережно довіряє своєму керівнику, нічого не залишалося, крім як підкоритися ", - додала артистка.

Два роки тому поганий настрій і дрібні невдачі Шнурова почали відображатися безпосередньо на вокалістці – він "зливав" на неї весь негатив, а коли почув, що дівчина йде з гурту, пообіцяв більше ніколи з нею не розмовляти.

Дивіться: відверте інтерв'ю Аліси Вокс

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський гурт "Леніград" представив новий відеокліп на пісню "Не Париж".