Відома українська співачка, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва порадувала фанатів новими пригодами. Аристка та її чоловік Володимир Дантес вирушили на Балі, звідки не перестають викладати масу фотографій. На цей раз знаменитість поділилася знімком без макіяжу в купальнику, однак не всі фанати оцінили натуральність артистки. "Привет))" - лаконічно підписала кадр Дорофєєва. Шанувальники розділилися на два табори, а Монатік навіть пожартував над Надєю. "Зламана лапка??))" - смішно прокоментував виконавець. "Красуня", "Вогонь !!! Без варіантів", "Ракета!!", "Вауу мої очі осліпли , від твоєї краси", "Цукерочка", "Сонна киця", - захоплювалися одні.

"В спортзал піди , попу підкачай", "Надя. Ти реально втомлена якась", "Надєжда трішки не доспала)", "Скоро до анероксії доживеться.", "без макіяжу ти фууу", "Привіт з великого бодуна", "Де твоя попа,Надя", "Які ж ці зірки, стрьомні без косметики(", "Надюш))Ти схожа на бомжа", "Накуренная в мотлох" - критикували недоброзичливці. Деякі навіть припускали, що Надя вагітна.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва її чоловік Володимир Дантес вирушили на Балі. Тепер пара весь час ділиться милими спільними знімками і фотографіями природи. На цей раз знаменитість показала підтягнуте тіло в купальнику.