Концертне шоу продажної української співачки Ані Лорак, яке відбулося у Москві і Санкт-Петербурзі, висміяли російські ЗМІ назвавши його " безглуздим і занадто вигадливим".

Рознесло в пух і прах виступ Лорак видання MK.Ru.

"Якщо говорити на тему глибинних сенсів, то, можливо, їх-то якраз і не вистачало незрівнянно-барвистого, супертехнологічному шоу "Діва", - зазначають журналісти.

"Своє нове шоу "Діва" Ані Лорак повезла по світу не з рідного Києва, а почала з оглушливої прем'єри в Мінську. Потім був Санкт-Петербург, а в минулу суботу "вибухав" вже "Олімпійський" в Москві. Концертний "скарб" переміщався між майданчиками значною колоною з 25 трейлерів, слух про що неабияк насторожив місцевий поп-бомонд, оскільки начисто знищував попередній пихатий рекорд іншого "шоу світового рівня" місцевого розливу, що складався всього з 20 трейлерів. Це був виклик! Яка, чертовка!" - пише МК.Ru.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

Яке покарання чекає за носіння георгіївської стрічки та іншої тоталітарної символіки: заява МВС

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Також видання зазначило, що всі друзі-зірки Лорак виходили із залу з перекошеними фізіономіями, а від розмаху в декоруванні сцени "ридала б будь-яка Сорочинська ярмарка".

"Зірки-колеги, які відвідали шоу, покидали залу з перекошеними обличчями, розуміючи, що таку планку взяти їм буде і накладно, та не так легко. А як не взяти? Принцип "не гірше, ніж в інших" у місцевому поп-колгоспі ніхто не відміняв..." - сострили журналісти.

"Що стосується заявленого "світового рівня" шоу, то з точки зору сценографії, технології та видовищності вміст всіх 25 трейлерів було виставлено напоказ з таким розмахом, що ридала б будь-яка Сорочинська ярмарока. Чого тільки там не було! Бенкет для очей. Давньоєгипетські піраміди, що рухаються, сфінкси, римські палаци, обертові кола, переміщаються у всіх вимірах платформи, літаючі люстри, нічне неонове місто, вигадливі екрани і плазми з потужною графікою, галюциногенні трюки в стилі фокусника Коперфілда зі зникненням артистки в пилу блискучих конфетті", - посміялися з шоу Ані Лорак, додавши, що під час всіх трьох шоу співачка майже завжди мовчала, так як, імовірно, просто не знала, що і як говорити глядачам.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", відомий російський артист Сергій Лазарєв не зможе відвідати 3 березня концерт своєї подруги з України Ані Лорак. Втеча до окупантів співачка підготувала грандіозне шоу "Діва" в Москві. Але у Лазарєва інші плани, він поспішає на мітинг в підтримку президента РФ Володимира Путіна.